Реклама
Гарячі новини

На Житомирщині попрощалися із Героєм

15 листопада на Житомирщині відбулася церемонія прощання зі старшим сержантом поліції Дмитром Палієм — бійцем стрілецького батальйону поліції особливого призначення, який загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Реклама

Попрощатися з Героєм прийшли рідні, друзі, побратими, колеги та мешканці громади. Люди живим коридором провели захисника в його останню земну дорогу. Поховали Дмитра у рідному селі Левків Житомирського району.

Дмитро Палій понад п’ять років служив в Управлінні поліції охорони в Житомирській області. У липні 2024 року він добровільно долучився до стрілецького батальйону та вирушив на фронт. 12 листопада, виконуючи бойову операцію на Донеччині, потрапив під потужний мінометний обстріл та отримав смертельне поранення. Герою було лише 26 років.

Реклама

Після себе Дмитро залишив дружину, батьків та молодшого брата. Побратими згадують його як щирого, надійного та мужнього воїна, який не раз проявляв стійкість та відвагу.

Під час церемонії т.в.о. начальника ГУНП у Житомирській області Сергій Смаглюк передав родині загиблого Державний Прапор України — символ честі, поваги та подяки за службу.

Реклама

Голова Глибочицької громади Сергій Сокальський наголосив, що громада втратила одного зі своїх найкращих синів, а пам’ять про подвиг Дмитра Палія назавжди залишиться в серцях людей.

Поліцейські Житомирщини висловили щирі співчуття родині полеглого захисника та схилили голови в скорботі.

Реклама

Світла пам’ять Герою. Шана і слава Дмитру Палію. Назавжди в строю.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама