Гарячі новини

Юні житомиряни Давид Гринько та Катерина Гусєва стали Чемпіонами Європи з таеквон-до

15-річний Данило займається таеквон-до більше 10 років. У цей вид спорту його привели батьки, і хоча перші 2 роки хлопчику не подобалось, зараз він гордо носить титул Чемпіона Європи.

Чемпіонат проходив з 18 по 23 квітня. За звання кращих приїхали боротися 800 учасників з 34 країн. Давид у двобоях переміг двох ірландців, грека, українця. Перший бій, згадує, був найважчим.

Заради такого результату юний чемпіон натхненно працював впродовж 3-х місяців. Окрім підготовки з тренером, окремо готувався ще й з батьком. Хвилювався, зізнається, лише перед першим спарингом, та в своїх силах був впевнений, більше переживав тренер.

Тож емоції після перемоги були відповідні.

Надихає хлопчика батько. Він допомагає тренуватися, не втрачати віру та завжди супроводжує Давида на змаганнях. Разом об’їздили півсвіту та майже всю Україну. Бути особисто на турнірах тато не зміг лише 3 рази, і саме в ці моменти хвилювалася за сина найбільше.

Та емоції від новини також були відповідні.

Розуміючи, що спорт – це важка праця, тато вважає сина своєю гордістю. На тому ж Чемпіонаті дві медалі здобула ще одна житомирянка – Катерина. Вона виборола 1 місце у командній спецтехніці, а у спарингу – 3 місце.

Найважчим для спортсменки видався третій поєдинок, у якому перемогу здобути не вдалось.

Готуючись до чемпіонату, Катерина 5-6 днів на тиждень проводила у спортивній залі, тож була впевнена, що з Італії повернеться обов’язково з медалями. Та вже зараз зізнається, могла зробити більше.

У майбутньому обидва юні чемпіони планують закріпитися у збірній і здобувати нові і нові медалі. І запевняють, ці перемоги вони виборюють не лише для себе, а й для всієї країни.