Гарячі новини

Бердичівлянка Юлія Шатохіна – переможець Кубку України з метання молоту

У місті Мукачево на Закарпатті відбувся перший етап Кубку України з метань 2022 року – Всеукраїнські змагання з метань пам’яті заслуженого тренера України Євгена Сюча.

У змаганнях взяли участь понад 140 спортсменів з 15 областей України та міста Києва. Змагання відбулися з дотриманням карантинних обмежень. Бердичів представляла талановита вихованка заслуженого тренера України Ігоря Лонського, а нині – представниця Броварського училища фізичної культури та спорту Юлія Шатохіна.

Наша землячка виступала у метанні молоту вагою 4 кілограми серед дівчат до 20 років. З результатом 53 метри 63 сантиметри Юлія Шатохіна стала переможницею змагань. Друге місце зайняла представниця Івано-Франківської області Валентина Косів, а третє місце – представниця Дніпропетровської області Анастасія Копиленко.

По завершенню змагань нам вдалося поспілкуватися з Юлією Шатохіною та отримати ексклюзивний коментар.

«Це були фінальні змагання цього сезону, після літнього відпочинку я навіть і не надіялася на великі результати, але змогла вибороти перемогу з результатом 53 метри 63 сантиметри. Самим стартом дуже задоволена, на такій гарній ноті завершую сезон 2021 року та потихеньку починаю підготовку до нового сезону», – розповіла бердичівська спортсменка.