Гарячі новини

Житомирські рятувальники стали переможцями та призерами змагань кубку ДСНС з пожежно-прикладного спорту

У період з 16 по 17 лютого 2022 року у м. Вінниця проходили зональні змагання кубка ДСНС з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях пам’яті генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Марченка Григорія Борисовича.

Про це 18 лютого поінформувала пресслужба ДСНС України в Житомирській області.

За вихід у фінальну частину змагалося шість команд. Основне завдання цього виду спорту – розвивати у рятувальників здібності, що сприяють боротьбі з вогняним лихом. І саме тут є можливість продемонструвати не лише власну спритність та силу, згуртованість команди і особисту майстерність, а й сутність своєї професії.

Змагання з пожежно-прикладного спорту включають випробування у наступних видах: підйом штурмовою драбиною у вікно четвертого поверху навчальної вежі чоловіки та другого поверху жінки, стометрівка з перешкодами та двоєборство.

За результатами змагань Олішевська Юлія посіла 1 місце в подоланні 100 метрової смуги з перешкодами та 2 місце у двоєборстві, Миронюк Ірина посіла 1 місце в подоланні штурмової драбини, Кравченко Юрій – 1 місце в подоланні штурмової драбини, Кухар Богдан – 3 місце в подоланні штурмової драбини та 3 місце в двоєборстві, Горбатюк Тарас – 3 місце в подоланні 100 метрової смуги з перешкодами.

У підсумку, в напруженій боротьбі завдяки вдалим виступам збірна команда Житомирської області у всіх видах здобула 1 місце та виборола путівку у фінальну частину кубка ДСНС, що відбудеться в м. Київ 10 березня цього року.