Гарячі новиниСпорт

Житомирське “Полісся” у півфіналі Кубка України з футболу програло полтавській “Ворсклі”

4 квітня у півфіналі Кубка України житомирський футбольний клуб “Полісся” програв полтавській “Ворсклі” з рахунком 0:1. Гра проходила у Житомирі на центральному стадіоні “Полісся”.

Для житомирян це історичний матч, адже “Полісся” вперше грає у півфіналі Кубка України з футболу.

Перед початком матчу “поліські вовки” показали реконструйовану арку на вході до стадіону, яку клуб взяв в оренду і реставрував власним коштом.

На початку першого тайму спостерігалося чимало дрібного фолу з боку обох команд, однак контроль за грою спочатку тримала “Ворскла”. Полтавці були гострішими у грі, відзначившись активним футболом і більшою кількістю ударів, зокрема, і в площину воріт. Тоді як “Полісся” за пів години матчу не зробило ударів у площину воріт “Ворскли”.

В другій половині першого тайму “Полісся” перехопило ініціативу і почало більше пресувати “Ворсклу”, однак забитих м’ячів глядачі не побачили аж до останньої хвилини тайму.

На 45 хвилині гри атака “Ворскли” завершилася голом у ворота “Полісся” — його забив півзахисник полтавців Сергій М’якушко. З рахунком 0:1 на користь “Ворскли” команди розійшлися на перерву.

Другий тайм почався з атаки полтавців і контратаки “поліських вовків”, результатом якої став удар нападника “Полісся” Луїфера Ернандеса по воротах “Ворскли”. Втім у сітку м’яч не влучив. Команди почергово атакували, однак гості були значно активнішими і гострішими у грі.

На 78 хвилині гри у ворота “Полісся” від полтавців знову полетів м’яч, однак арбітр зафіксував положення поза грою.

О 19:36 по всій Україні оголосили повітряну тривогу. У Повітряних силах ЗСУ повідомили про зліт російського МіГ-31К — носія аеробалістичних ракет “Кинджал”. Через це матч перервали.

О 20:05 дали відбій повітряної тривоги, і через деякий час після чого команди відновили гру.

На 82 хвилині гри нападник “Полісся” Пилип Будківський пробив пенальті, однак не забив. Одразу після цього “Ворскла” пробивала штрафний, однак без забитих м’ячів.

Останні хвилини основного часу команди відчайдушно боролися — “Полісся” намагалося зрівняти рахунок, “Ворскла” — збільшити свою перевагу.

Боротьба продовжилася і в наступні 3 хвилини, додані арбітром до основного часу. Попри створені гострі моменти, рахунок не змінився. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь “Ворскли”.

Усі гроші, виручені від продажу квитків за матч, “Полісся” направить на підтримку до благодійного фонду “Трибуна Героїв” на потреби сімей загиблих Героїв. Фактично кожен квиток автоматично перетворюється на донат.

Джерело: Суспільне