Гарячі новиниСпорт

Житомирське “Полісся” розгромило київську “Оболонь” з рахунком 4:0

25 серпня у матчі 4-го туру Української Прем’єр-ліги, який проходив у Житомирі на Центральному міському стадіоні, футбольний клуб “Полісся” розгромив київську команду “Оболонь-Бровар” з рахунком 4:0.

Перед початком матчу “Полісся” перебувало на 9 сходинці турнірної таблиці, маючи 4 очки після однієї перемоги в “Шатхтаря” та нічиєї з “Інгульцем”. Оболонь займала передостанню 15 позицію.

Житомирське "Полісся" розгромило київську "Оболонь" з рахунком 4:0

Матч почався з атаки гостей, втім, в наступні хвилини ані “бровари”, ані “вовки” не втримували м’яч довго. “Оболонь” притримувалася стратегії гри від оборони, гравці “Полісся” поступово нарощували активність. Після 10 хвилини гості знову активізувалися, граючи в максимально швидкий футбол. Як наслідок, на 15 хвилині “бровари” створили перший небезпечний момент у грі, втім, ворота “Полісся” лишилися сухими. На відміну від суперників, свій перший небезпечний момент для суперників “Полісся” конвертувало у гол на 19 хвилині, забитий Олександром Назаренком головою з подачі Олексія Гуцуляка.

За 4 хвилини після розіграшу штрафного “вовками” все той же Гуцуляк, перемістившись з правого флангу повз двох суперників, поцілив у дальній кут воріт “Оболоні”, подвоївши перевагу “Полісся”. Таким чином на середині першого тайму рахунок став 2:0 на користь житомирців.

На 39 хвилині Олександр Назаренко з подачі Руслана Бабенка вдруге за матч результативно пробив у ворота “Оболоні”, збільшивши матч рахунку до 3:0 на користь “Полісся”. Після цього до кінця першого тайму результат на табло лишався незмінни. У компенсовані арбітром 4 хвилини ситуація не змінилася і на перерву команди пішли з рахунком 3:0 на користь “вовків”.

Другий тайм “Оболонь” знову почала з атаки, “Полісся” ж стартувало розмірено, надаючи перевагу спокійному веденню гри. Попри це, вже на 49 хвилині матчу голкіпер “Оболоні” знову мусив діставати м’яч зі своїх воріт. Гравець “Полісся” Олександр Назаренко, зробив хет-трик, забивши ще один м’яч у ворота “броварів” — цього разу з подачі Гіогрі Майсурадзе. Рахунок 4:0 на користь “Полісся”.

З 54 хвилини “Оболонь” грала в меншості через вилучення Максима Грисьо, який зіграв в ногу Таллесу.

Далі, попри намагання “Оболоні” відіграти бодай один м’яч престижу, рахунок до кінця матчу не змінився, як, власне, і за одну хвилину, додану до основого часу. 4:0 — “Полісся” перемагає “Оболонь” і, здобуваючи три очки, переміщується на другу сходинку турнірної таблиці. “Оболонь” на цьому етапі лишається передостанньою у таблиці.