ФК “Полісся” декласував одеський “Чорноморець”.

Чорноморець – Полісся – 1:4

Голи: Бутко, 45+4 – Назаренко, 3 (пен), Пайшау, 8 Гуцуляк, 35, Лєднєв, 90+6

Незабитий пенальті: Коста, 35

Футболісти “Полісся” розпочали матч дуже потужно, і вже на восьмій хвилині вели з рахунком 2:0.

Спочатку Олександр Назаренко успішно реалізував пенальті, забивши свій п’ятий гол у сезоні та знову очоливши список бомбардирів. Незабаром Кауа Пейшау завершив швидку атаку з передачі Назаренка, збільшивши рахунок на користь гостей.

На 35-й хвилині Полісся зміцнило свою перевагу: команда заробила другий пенальті, який виконав Таллес Коста. Хоча Артур Рудько відбив його удар, Олексій Гуцуляк вдало зіграв на добиванні.

Чорноморець відповів голом Богдана Бутка перед перервою. Отримавши передачу від Івана Петряка, захисник з неробочої лівої ноги влучив у дев’ятку воріт суперника.

У другому таймі Полісся забило ще один м’яч на 90+6-й хвилині завдяки Богдану Лєднєву.