Чотири пасажирські вагони надалі горять.
російські окупанти ракетами вдарили по залізничній станції Чаплине у Дніпропетровській області.
Реклама
Внаслідок цього удару загинуло 15 людей, близько 50 дістали поранення.
Про це заявив президент Володимир Зеленський у виступі по відеозв’язку перед Радою безпеки ООН.
Реклама
“Чотири пасажирські вагони горять.
На даний момент вбито щонайменше 15 людей, близько 50 поранено. Рятувальники працюють.
Але, на жаль, кількість загиблих ще може збільшитися”, – сказав Зеленський.
Реклама
















1 коментар.
[…] 31 особа постраждала внаслідок ракетного удару по Чаплиному. […]