Гарячі новини

32 медалі здобули кікбоксери Житомирщини на Чемпіонаті України у Тернополі

У місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів. Кікбоксери Житомирщини здобули 32 медалі.

Про це розповів тренер-викладач Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Дзюба.

За його словами, у змаганнях взяли участь понад 600 учасників з 21 області України. Житомирщину представляли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл із Радомишля, Бердичева і Житомира.

Вихованець Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” Артем Савчук посів перше місце.

Кікбоксери Радомишльської ДЮСШ вибороли 26 медалей і посіли четверте командне місце. 16 кікбоксерів з Радомишля у розділах поінтфайтінг та лайт-контакт здобули:

• 14 золотих медалей;
  • 11 срібних медалей;
  • одну бронзову медаль.

Перше місце посіли: Дарина Білорус, Евеліна Чирка, Валерія Генюта, Анастасія Бейтан, Ярослав Сорока, Ангеліна Тужик, Артур Фролов, Артем Чернюк, Віталій Малицький.

Срібні медалі здобули: Нікіта Шикунов, Даніїл Андрієвський, Віталій Малицький, Дмитро Малицький, Ярослав Сорока, Єлизавета Чирка, Анастасія Мартиновська, Карина Литвиненко.

Третє місце посів Ростислав Сербовец.

Золоту і чотири бронзові медалі здобули на Чемпіонаті України бердичівські кікбоксери. Про це у коментарі Суспільному розповів тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи імені Віталія Лонського Олег Коденський.

“Чемпіонкою України з кікбоксингу WAKO у ваговій категорії понад 45 кілограмів у розділі “кік-лайт” серед учасників віком 10-12 років стала Наталія Чернецька. Бронзовими призерами Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO стали четверо бердичівських спортсменів та спортсменок:

• Олександра Піпа (розділ “кік-лайт”, вагова категорія — до 50 кілограмів, вікова категорія — 13-15 років);
  • Марина Куцій (розділ “кік-лайт”, вагова категорія — до 50 кілограмів, вікова категорія — 13-15 років);
  • Назар Яремчук (розділ “лоу-кік”, вагова категорія — 51 кілограм, вікова категорія — 13-14 років);
  • Артем Піщев (розділ “лоу-кік”, вагова категорія — понад 63 кілограми, вікова категорія — 13-14 років)”, — повідомив Олег Коденський і додав, що його вихованці вже почали підготовку до Кубку України, який відбудеться у Хмельницькому з 12 по 15 жовтня.