Гарячі новини

Житомирське “Полісся” здобуло перемогу над командою “Кремінь” у матчі Першої ліги чемпіонату України – 2:0

16 квітня житомирський ФК “Полісся” здобув перемогу над командою “Кремінь” із рахунком 2:0. Матч другого туру другого етапу чемпіонату України серед команд Першої ліги житомирські футболісти провели на виїзді в місті Кременчук. Команди грають в “Чемпіонській” групі чемпіонату.

На початку матчу учасники гри вшанували пам’ять полеглих за Україну хвилиною мовчання.

Перший тайм

В першому таймі ФК “Полісся” активно атакував суперника – було більше десяти небезпечних моментів у воріт “Кременя”.

На шостій хвилині швидким голом житомирські футболісти відкрили рахунок матчу, м’яч після подачі з кутового забив Пилип Будківський. Це 12 гол Будківського у поточному сезоні.

Житомирське "Полісся" здобуло перемогу над командою "Кремінь" у матчі Першої ліги чемпіонату України – 2:0

На 23 хвилині призначають пенальті. В результаті гравець “Полісся” Василь Грицук забиває другий м’яч у ворота команди “Кремінь” із Полтавщини.

На 26 хвилині житомирський футболіст Богдан Кушніренко отримав попередження у вигляді жовтої картки.

Перша частина матчу закінчилася із рахунком 2:0 на користь житомирян.

Другий тайм

Відзначалася менша активність як гравців житомирського “Полісся”, так і господарів поля з Кременчука. У воріт житомирян було кілька небезпечних моментів.

На 76 хвилині гравець “Кременя” Фальковський отримав жовту картку.

На 88 хвилині гравці “Полісся” мали шанс забити ще один гол. Але після закінчення другого тайму рахунок гри лишився незмінним – 2:0 на користь житомирського клубу.

У післяматчевому коментарі головний тренер ФК “Полісся” Юрій Калітвінцев сказав, що в першому таймі команда грала агресивно і таким був план. Другий тайм думали продовжувати в тому ж дусі, але не стали – це було рішення тренерського штабу.

В результаті команда ФК “Полісся” виходить на першу позицію в “Чемпіонській” групі чемпіонату України серед команд Першої ліги.