Реклама
Суботня інформація

Житомир готується до фотосушки

В межах Всесвітнього місяця фотографії та з нагоди 200-річчя отографiї —  ювiлею створення першого в iсторiї вцiлiлого знiмка «Вид iз вiкна в Ле Гра», зробленого Жозефом Ньєпсом у 1826 роцi —  на Михайлівській організують весняну фотосушку.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Реклама

«Зміст заходу: будь-який учасник може розмістити свої світлини на мотузці за допомогою прищіпок для білизни на загальний огляд-«сушіння». По закінчення заходу, в обмін на свої світлини можна забрати будь-які інші. Свої світлини бажано підписати, залишити на звороті координати для зв’язку або незвичайне послання майбутньому власнику», – йдеться у повідомленні.

Реклама

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама