Гарячі новиниСпорт

Збірна України не змогла обіграти Чехію

Під час корнера серйозно травмувався гравець житомирського “Полісся” Олексій Гуцуляк.

У попередньому матчі Ліги націй проти збірної Грузії (1:0) головний тренер збірної України Сергій Ребров вніс лише одну зміну в стартовий склад. На позиції опорного півзахисника Івана Калюжного замінив Тарас Степаненко, який повернувся після травми. Інші десять гравців зберегли свої місця на полі. Це рішення Реброва було очікуваним через досвід Степаненка, проте викликало питання, враховуючи успішну гру Калюжного в попередньому матчі.

Перші хвилини гри між збірними України та Чехії проходили без особливої активності. Українці виглядали дещо динамічніше на старті, але згодом ініціативу перехопили гості. В обороні українська команда діяла злагоджено, даючи своїм атакувальним гравцям можливість організовувати контрвипади. Уже на 5-й хвилині Михайло Мудрик пробив лівим флангом і зробив передачу на Миколу Шапаренка, але його удар був неточним.

Чехи почали активно тиснути на оборону українців, намагаючись пробити з різних боків, але захист залишався міцним. На 17-й хвилині Черни здійснив небезпечний удар здалеку, проте м’яч пролетів над воротами. Однак незабаром Чехія відкрила рахунок після кутового. Українська команда вибила м’яч після навісу, але Томаш Черв зловив його і забив у лівий нижній кут, залишивши Трубіна без шансів.

Під час цього корнера серйозно травмувався Олексій Гуцуляк, і Ребров був змушений замінити його на Олександра Зубкова. Це стало подвійним ударом для збірної України – пропущений гол та втрата ключового гравця. Вихід Зубкова не змінив тактичної схеми, але чехи продовжували створювати небезпечні моменти.

Українці відповіли серією атак, зокрема після перспективної атаки на 50-й хвилині, коли чеський захисник Крейчі зіграв рукою у штрафному. Артем Довбик реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. Після цього Ребров провів заміни, випустивши Івана Калюжного та Дмитра Криськіва, що допомогло збалансувати гру.

До кінця матчу обидві команди активно шукали можливості для перемоги, але жодна зі збірних не змогла змінити рахунок. Підсумковий результат 1:1 дозволив Чехії піднятися на перше місце в групі з 7 очками, тоді як Україна залишилася на 4-й позиції з 4 очками. Наступний матч «синьо-жовті» проведуть 16 листопада на виїзді проти Грузії.