Гарячі новини

Вовчиці здолали пантер: житомирська жіноча команда виходить до 1/4 Кубку України

ЖФКПолісся здобула переконливу перемогу над ЖФК «Пантери» з рахунком 1:3, що забезпечує нашій команді місце у чвертьфіналі.

Про це повідомляє сайт ФК «Полісся».

“Наша команда мала чітку мету — відігратися за першу гру в чемпіонаті, тому в першому таймі тиск на суперників був дуже високий. Однак, команда суперника також активно відповідала на наші контратаки. На 10-й хвилині Тетяна Тріль виконала чудовий пас із правого флангу на Юлію Семенюк, яка відзначилася своїм першим голом за ЖФК «Полісся»”, – йдеться в повідомленні.

На 31-й хвилині Діана Мущенська отримала жовту картку. Уже на 33-й хвилині Тетяна Тріль віддала точну розрізну передачу на Юлію Семенюк, яка оформила дубль. Однак, через порушення правил, на 42-й хвилині Мущенська отримала другу жовту картку та була вилучена з гри, і наша команда залишилася в меншості.

Забігання Семенюк на 60-й хвилині завершилося хет-триком у матчі проти «Пантер». Проте, через помилку наших захисників, суперникам вдалося забити гол на 76-й хвилині — 1:3.