Реклама
ПолітикаУкраїна

В Україні запроваджують щомісячну «вчительську доплату»

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про впровадження щомісячної “вчительської доплати” у розмірі 1000 гривень, яка почне діяти з 1 січня 2025 року.

Реклама

Про це він заявив у Telegram під час виїзного засідання Уряду в Одесі.

За словами Шмигаля, нова ініціатива покликана підтримати українських педагогів на виконання доручення Президента.

Реклама

Вже з вересня 2025 року ця доплата зросте до 2000 гривень на місяць для кожного вчителя.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама