Реклама
Суботня інформація

У Житомирі водії нових трамваїв з Хорватії розпочали практичні навчання

Після теоретичних занять для водіїв хорватських трамваїв Tatra T3 RPV.O настав час і для практичного водіння на території депо № 2.

Про це повідомляє Комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

Реклама

«Уздовж колії встановили дорожні знаки, які позначають зупинки, повороти, пріоритет дороги тощо. Адже кожному водієві потрібно відпрацювати керування вагонами в умовах, наближених до реальних: наприклад, контролювати швидкість на поворотах, чітко зупиняти трамвай в зоні зупинки, дотримуватись техніки безпеки експлуатації рухомого складу та перевезення пасажирів», – йдеться у повідомленні.

26 травня було проведене перше практичне заняття. А після складання водіями заліку та обкатки трамваї вийдуть працювати на маршруті.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама