22 січня у Житомирі в районі мікрорайону Малікова в річку Кам’янку злили нечистоти.
Про це в Facebook-спільноті повідомила житомирянка Тетяна Петруняк.
Реклама
“Ррошу звернути увагу відповідальних осіб на витік нечистот в річку Кам’янку!” – йдеться у повідомленні.
Вона додала, що біля річки “запах стоїть смердючий”.
Реклама
У коментарях до допису депутатка міської ради Тетяна Онопрієнко повідомила, що написана заява на КП “Водоканал”.


Реклама
Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн
Реклама











