Реклама
Суботня інформація

У Житомирі п’яний водій травмував пенсіонерку та втік з місця події. Фото

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на околиці міста надійшло до поліції 27 квітня близько 21:00. На вулиці Слобідській автомобілем було травмовано 68-річну містянку. Винуватець ДТП поїхав з місця пригоди.

Про це 28 квітня інформує Житомирське районне управління поліції.

Реклама

“Очевидці розповіли, що пенсіонерка рухалася у попутному до руху транспорту напрямку по узбіччю проїжджої частини. Унаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була ушпиталена до реанімаційного відділення лікарні”, – розповіли у поліції.

За кілька годин поліцейські Житомирського райуправління знайшли покинутий «ВАЗ-2114» неподалік місця події. Автомобіль мав механічні пошкодження, характерні для ДТП.

Реклама

Правоохоронці встановили, що за кермом транспортного засобу перебував 44-річний житомирянин, який керував ним за дорученням, та розпочали його розшук. А за кілька годин після вчиненого чоловік сам зателефонував до поліції та повідомив про своє місцезнаходження.

Свій вчинок він пояснити не зміг. Відповідно до токсикологічного дослідження чоловік перебував у стані сп’яніння.

Відтак слідчі Житомирського районного управління поліції затримали водія у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України.

Реклама

Попередня правова кваліфікація події – ч. 2 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) КК України.

За чинним законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 8 років.

Реклама

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

 

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама