Реклама
Без категорії

У селі на Житомирщині 17-річна дівчина покінчила життя самогубством

У селі на Житомирщині 17-річна дівчина покінчила життя самогубством, цю інформацію кореспонденту “Замкової гори” підтвердила речниця ГУНП області Алла Ващенко.

Повідомлення про самогубство до поліції надійшло вчора ввечері. Подія сталась у с. Немильня Новоград-Волинського району.

Реклама

“У ході огляду місця події було виявлено тіло дівчини 2004 року народження. Нині призначено судово-медичну експертизу”, – повідомила Алла Ващенко.

За інформацією із власних джерел дівчина повісилась.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама