Реклама
Україна

У Києві нетвереза водійка здійснила три ДТП та намагалася втекти від патрульних

Патрульні затримали жінку, яка стала винуватицею трьох аварій на дорозі.

Реклама

Водійка, скоївши одне ДТП, поїхала з місця. Ігноруючи вимоги поліцейських зупинитися, дорогою в’їхала ще у одну автівку, а потім ще у дві, повідомили в столичній патрульній поліції.

За інформацією копів, за кермом авто перебувала 29-річна жінка. В салоні, на передньому сидінні, був її малолітній син, який дивом не травмувався.

Реклама

«Це підтвердили медики, яким передали дитину. На місце події викликали батька та працівників ювенальної превенції», — повідомили поліцейські.

Вони зазначають, що керманичка мала явні ознаки сп’яніння, та пройти огляд категорично відмовилась.

Від керування її відсторонили та склали 7 протоколів та постанову про адміністративні правопорушення.

Реклама

В результаті аварії постраждали 4 автомобіля.

 

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама