Коростишівська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо лікаря акушера-гінеколога КНП «Коростишівська центральна районна лікарня ім. Д.І. Потєхіна», який, за версією слідства, неналежно виконував свої професійні обов’язки, що спричинило тяжкі наслідки для пацієнтки (ч. 2 ст. 140 КК України).
Як встановило слідство, 25-річна жителька Коростишева на 41-42 тижнях вагітності була госпіталізована до пологового відділення місцевої лікарні за власним зверненням.
Під час спостереження лікар не виявив вчасно погіршення стану плода, не припинив медикаментозну стимуляцію пологової діяльності та не змінив тактику ведення пологів на кесарів розтин. Через це у новонародженого настала внутрішньоутробна гіпоксія плода, яку, за висновками експертів, можна було уникнути при своєчасних діях медпрацівника.
Досудове розслідування проводилося за процесуального керівництва Коростишівської окружної прокуратури силами ВП №1 Житомирського РУП №2 ГУНП у Житомирській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою до встановлення вини у законному порядку.












