Собака відбувся лише легким переляком.
У Бердичеві собака застрягла у моторному відсіку автівки. На допомогу прийшли рятувальники.
Реклама
Про це повідомило Бердичівське ГУ ДСНС України у Житомирській області.
“16 грудня Бердичівські рятувальники виїжджали на проведення аварійно-рятувальних робіт щодо вивільнення собаки в м. Бердичів, яка за дивних обставин залізла до моторного відсіку автомобіля ГАЗель, а вибратись самостійно вже не змогла”, – йдеться в повідомленні.
Реклама
Рятувальники за допомогою спеціального обладнання деблокували пухнастого з пастки.
Реклама











