Гарячі новини

Спортсмени Житомирщини здобули “срібло” і “бронзу” на чемпіонаті зі спортивної ходьби у Туреччині

9 березня в Анталії у Туреччині відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, участь у якому взяли четверо українців у віковій категорії U18, двоє з яких — вихованці Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики. 16-річні легкоатлети Житомирщини вибороли дві медалі.

Про це 12 березня розповів тренер спортсменів Андрій Чернов.

За його словами, представники Житомирщини здобули срібну і бронзову медалі:

• “срібло” — Роман Цьомик, який пройшов 10 кілометрів за 49:16 хвилин;
Спортсмени Житомирщини здобули "срібло" і "бронзу" на чемпіонаті зі спортивної ходьби у Туреччині
Роман Цьомик виборов срібну медаль. Анталія, Туреччина, 9 березня 2024 року. Фото: управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА
  • бронза” — Вероніка Ткачук. Дистанцію 5 кілометрів вона подолала за 23:57 хвилин, лише п’ятьма секундами поступившись срібній призерці з Сербії.
Вероніка Ткачук виборола бронзову медаль. Анталія, Туреччина, 9 березня 2024 року. Фото: управління національно-патріотичного виховання Житомирської ОВА

“Я тренував обох спортсменів на навчально-тренувальних зборах у Мукачевому. Cуть змагань чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій полягала у тому, щоб подолати певну дистанцію. У юнаків це було 10 тисяч метрів — 10 кілометрів, а у дівчат — 5 кілометрів. Це потрібно було зробити якнайшвидше, витримавши темп, ритм ходьби, пройти технічно і з максимальною швидкістю. Змагання проводилися на сертифікованій трасі, де відбуватиметься і чемпіонат світу зі спортивної ходьби у квітні. До цих змагань готується Олексій Поліщук”, — повідомив Андрій Чернов.