Гарячі новини

Спортсменка із Житомира здобула бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Спортсменка із Житомира Нелля Косенко посіла третє місце на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед майстрів у категорії до 63 кілограмів.

Про це 6 липня на своїй сторінці Facebook написав голова обласної Федерації пауерліфтингу Андрій Баленков.

Спортсменка із Житомира Нелля Косенко виборола бронзову медаль на Чемпіонаті Європи

“Нелля Косенко – бронзова призерка Чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед майстрів в категорії до 63кг! Вона підкорила штангу:

у присіданнях 135 кілограмів;

– у жимі лежачи 65 кілограмів;

– у становій тязі встановила рекорд України у категорії М2 – 135 кг;

– велика бронзова винагорода в сумі триборства – 335 кілограмів.

Слава Україні! Слава нашим мужнім захисникам!”, – написав Андрій Баленков.

Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед ветеранів триває у місті Пльзень (Чехія) з 5 по 9 липня.