Реклама
Україна

Смерть першокурсника в Одесі: Військова академія розслідує версію про перевищення службових повноважень

В Одеській військовій академії сталася трагедія: один із курсантів, першокурсник Павло С., був знайдений без ознак життя за межами розташування підрозділу. Інцидент стався 26 листопада.

Реклама

Про це повідомила пресслужба навчального закладу на офіційній сторінці у Facebook.

Дві версії слідства

 

Реклама

Наразі правоохоронні органи попередньо кваліфікували смерть курсанта як самогубство.

Однак, паралельно з цим, перевіряється версія про перевищення службових повноважень. Керівництво Військової академії запевнило, що готове до повної відповідальності:

«У разі підтвердження — усі винні понесуть відповідальність за законом», — йдеться у повідомленні вишу.

Реклама

Обставини інциденту наразі з’ясовуються. Керівництво Академії тісно співпрацює зі слідчими органами, а також призначило власне службове розслідування. За попередніми результатами цієї внутрішньої перевірки вже готова низка кадрових рішень.

«Керівництво Академії висловлює щирі співчуття родині та близьким [загиблого]», — зазначили у навчальному закладі.

Реклама

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама