Гарячі новиниСпорт

Полісся та Інгулець у Житомирі зіграли внічию

Гравці “Полісся” володіли ініціативою, більше атакували, але робили це недостатньо потужно.

У третьому турі української Прем’єр-ліги сезону 2024-25 років футбольний клуб “Інгулець” із селища Петрове зіграв унічию 1:1 з житомирським “Поліссям”.

Поєдинок відбувся 17 серпня на “Центральному міському стадіоні Полісся” у Житомирі. Гра розпочалася з активних атак господарів: Олексій Гуцуляк і двічі Богдан Лєднєв створювали небезпечні моменти, але голкіпер “Інгульця” Олексій Паламарчук вдало відбивав удари. Гості поступово перехопили ініціативу, і на 30-й хвилині після численних кутових Володимир Вілівальд відкрив рахунок ударом головою після подачі Олександра Козака.

“Полісся” зрівняло рахунок ще до перерви, коли Олександр Назаренко, отримавши пас від Адміра Брістріча, переграв воротаря і забив з гострого кута. У другій половині матчу “Полісся” домінувало, створюючи численні небезпечні моменти, але жоден із ударів, включаючи спроби Бориса Крушинського та Адміра Брістріча, не приніс результату. Матч завершився нічиєю 1:1. Це друга нічия поспіль для “Інгульця” і перша в сезоні для “Полісся”.

Житомирська команда має чотири очки після двох матчів, а “Інгулець” – два очки після трьох ігор. У наступному турі “Інгулець” зіграє на виїзді з криворізьким “Кривбасом”, а “Полісся” прийме київську “Оболонь” на домашньому полі. Крім того, “Полісся” ще має провести виїзний матч першого туру проти львівського “Руху”.