Реклама
Світ

Найвищий вулкан Індонезії викинув у повітря 1,5-кілометровий стовп диму

Евакуювали кілька сотень людей

На острові Ява сталося виверження найвищого вулкана в Індонезії Семеру, який викинув стовп попелу і диму на висоту в 1,5 кілометра.

Реклама

Виверження вулкана Семеру в Індонезії почалося у ніч проти 4 грудня.

Експерти звернулися до населення з проханням не наближатися до вулкана на відстань не менше ніж 8 км. Людей з регіонів, які мешкають неподалік вулкана, евакуювали.

Реклама

За словами очільника агенції з ліквідації наслідків стихійних лих у Лумаджангу, провінція Східна Ява Джоко Самбанга, кілька сотень людей перемістили до тимчасових притулків або інших безпечних районів.

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

 

 

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама