Реклама
Гарячі новиниСуботня інформація

На Житомирщині з 1 листопада заборонено ловити рибу у зимувальних ямах

З 1 листопада на території Житомирської області запроваджується заборона на вилов риби у зимувальних ямах. Обмеження діятиме на період зимівлі водних біоресурсів — для збереження рибних запасів у місцях їх масового скупчення.

Реклама

Відповідно до чинного законодавства, рибалити у зимувальних ямах категорично заборонено. Порушників очікують штрафи та вилучення знарядь лову.

З повним переліком меж зимувальних ям у річках області можна ознайомитися за посиланням  ТУТ.

Реклама

Державна екологічна інспекція та рибоохоронний патруль нагадують: дотримання правил рибальства допомагає зберегти природні ресурси та підтримати екологічний баланс водойм.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама