Мешканці Овруча скаржаться на відсутність освітлення в темну пору доби у місті. Люди вже звернулися до мера.
Реклама
Реклама
Реклама
Мешканці Овруча скаржаться на відсутність освітлення в темну пору доби у місті. Люди вже звернулися до мера.