Реклама
Суботня інформація

Лісова пожежа на півночі Житомирської області: ліквідація тривала чотири доби

Лісівники Столичної філії ДП «Ліси України» пережили найважчий тиждень пожежонебезпечного періоду!

Про це 11 травня розповіли у філії “Столичний лісовий офіс”

Реклама

“Одразу кілька великих пожеж, робота вдень і вночі. Понад сотня лісівників працювали без зупинки кілька діб. Зараз усі пожежі – ліквідовані. Загальна площа – понад 360 гектарів. Але вона могла бути в десятки разів більше, якби не підготовлені пожежні команди, нова техніка та співпраця з ДСНС і місцевими службами.

Найбільша пожежа – Словечанське надлісництво на Житомирщині. 4 доби безперервного гасіння. Це найбільше загоряння від початку сезону. Вогонь одночасно зайшов у Велідницьке лісництво з двох боків. Паралельно сильний фронт у Листвинському. Разом – понад 246 гектарів пошкодженого лісу.

Реклама

Працювати було дуже складно – болота, вузькі дороги, важка місцевість та постійний ризик, що полум’я піде далі. Паралельно ще допомагали гасити пожежі у Поліському природному заповіднику.

Дякуємо всім нашим вогнеборцям, хто був у строю ці дні і не дав вогню наробити ще більших втрат”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама