Гарячі новини

Бердичів’янка Крістіна Півень – Володарка Кубку України з таїландського боксу муей-тай

З 2 по 5 листопада в Одесі відбувся Кубок України серед дорослих та чемпіонат Одеської області з таїландського боксу муей-тай. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з різних областей України.

Місто Бердичів представляли троє спортсменів військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» під керівництвом тренера Олега та Катерини Глінських.

Талановита бердичівська спортсменка, бронзова призерка Чемпіонату світу серед молоді Крістіна Півень здобула перше місце серед дорослих жінок у ваговій категорії до 57 кілограм та стала Володаркою Кубку України. Крістіна Півень знову увійшла до складу збірної команди України та уже за кілька днів відправляється до Таїланду на збори з підготовки до чемпіонату Європи серед дорослих, що відбудеться в Туреччині у грудні цього року!

Бердичів’янин Богдан Диба здобув третє місце серед дітей 10-11 років у ваговій категорії до 46 кілограм на чемпіонаті Одеської області. Ще один наш земляк Назар Бурдо змагався у вазі до 44 кілограм серед юнаків 12-13 років на чемпіонаті Одеської області та, на жаль, залишився без нагороди.