Гарячі новини

Житомирське “Полісся” програло “Олімпії” та вилетіло у кваліфікації Ліги конференцій

Команда не зіграє в єврокубках у чинному сезоні.

Житомирське “Полісся” провело другий поєдинок відбіркового раунду Ліги конференцій. Номінально домашній матч проти словенської “Олімпії” завершився з рахунком 1:2. Таким чином, клуб не пройшов у наступний раунд кваліфікації єврокубка.

У першому протистоянні житомирська команда на виїзді зазнала поразки з рахунком 0:2 від клубу з Любляни. Аби продовжити боротьбу за єврокубкову осінь, у другому матчі житомирянам потрібно було вигравати щонайменше з різницею у два м’ячі, щоб бодай провести гру в овертайм.

Як минув поєдинок?

• “Полісся” відкрило рахунок вже на першій хвилині поєдинку. З передачі Олександра Назаренка забив Богдан Кушніренко.
  • “Олімпія” відігралась доволі швидко. Вже на 11-й хвилині м’яч опинився в сітці воріт житомирського клубу. Відзначився Рауль Флоруц.
  • Решту першого тайму команди провели на рівних: обидва клуби завдали по удару в площину воріт, проте безрезультатно.
  • У другій половині зустрічі українці виявились активнішими. Житомиряни частіше йшли в атаку та били по воротах: сім ударів проти трьох “Олімпії”, з яких два у площину. Проте жоден з ударів не виявився результативним.
  • А от один з двох ударів”Олімпії” в площину воріт виявився влучним. Крапку у матчі поставив Іван Дурдов — 1:2 на користь люблянського клубу.

Ліга конференцій. 2-й відбірковий раунд. Другий матч

“Полісся” — “Олімпія” 1:2 (1:4 за сумою двох матчів)

Голи: Кушніренко, 1 — Флоруч 11, Дурдов, 90+3

Що означає результат “Полісся” у відборі Ліги конференцій?

• Другий клуб, що вилетів з єврокубків у сезоні 2024/25. Першим став “Дніпро-1”, який отримав технічну поразку у протистоянні проти “Академії Пушкаш” у кваліфікації Ліги конференцій.
  • Україна залишилася з трьома клубами у єврокубках. Другий раунд кваліфікації подолало лише “Динамо”, причому цей результат гарантував команді участь щонайменше у групі Ліги Європи.

Джерело: suspilne.media