Гарячі новини

Юні малинчанки завоювали медалі на Чемпіонаті з повітряної гімнастики та пілонного спорту

Спортсменки з Малина — єдині, хто представляв Житомирщину

Учора, 9 червня, у Києві відбувся Всеукраїнський Чемпіонат-фестиваль з повітряної гімнастики та пілонного спорту 2024. Спортсменки з Малина завоювали одразу кілька призових місць.

Новиною поділилися тренерка Вероніка Метлицька у своєму фейсбуку.

«Сьогодні ми мали прекрасний, емоційний та сильний день чотири місяці старанної , важкої підготовки до фіналу індивідуального номера, кожної учасниці, дали нам, знову переможний результат.

Ми були єдині представники Житомирщини, в принципі, бо і минулого року. Наші сильні конкурентки — фіналістки, були з різних куточків України: Одеса, Київ, Полтава, Чернігів та інші. І ми впоралися!», — написала Вероніка Метлицька у дописі, повідомивши прізвища талановитих землячок.

Вероніка Метлицька з вихованицями

Pole Art ( beginer) mini 4-7 р. Перше місце — Чернишевич Марія

Pole Art ( beginer) 11-13 р. Друге місце — Кучерява Ілона

Pole Art ( amator) 11-13 р. Друге місце — Полтава Анастасія; Третє місце — Сергієнко Христина.

Четверте місце посіли: Ничипоренко Богдана (категорія діти 8-10 р.) та Можаровська Вероніка beginer 11-13 р.)

«Я дуже пишаюся своїми ученицями! Кожною з них! Не залежно отримали вони кубок чи ні! Кожна з них вперто та старанно йде до своєї цілі , до своєї спортивної кар’єри , до мети та власних перемог! Кожна несе в собі силу та жагу бути найкращою з найкращих, а мені приносить гордість та надію! Пишаюся вами мої Зірочки!  Дякую батькам, за таких прекрасних доньок та за вашу підтримку, віру і розуміння! Всіх вітаю зі здобутками!

Дякую, нашим Захисникам, за кожен наш день та за те, що можемо рости та розвиватися у нашій Україні!  А організаторам, дякую, за високий рівень, чесність та можливості!» — написала Метлицька.

Джерело: malyn.media