Гарячі новини

Бердичівські юні спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з важкої атлетики

З 23 по 28 жовтня у місті Хуст, Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років присвячений Збройним Силам України. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 20 областей України.

Бердичів у змаганнях представляла команда ДЮСШ міста Бердичева у складі шістнадцяти спортсменів під керівництвом тренера, майстра спорту України Людмили Гвіздон. Бердичів у складі збірної Житомирської області представляли дванадцять спортсменів (8 дівчат та 4 хлопці) у різних вагових категоріях.

В особистому заліку абсолютними чемпіонами стали Марк Гвіздон та Каріна Бадасян. Для Каріни це були дебютні змагання всеукраїнського рівня. Найдосвідченіший представник команди Марк Гвіздон цього разу був поза конкуренцією у категорії 49 кілограмів і не тільки став абсолютним чемпіоном України, але й випередив срібного призера чемпіонату у сумі двоборства на 20 кілограмів. Дар’я Козачук, у запеклій боротьбі, посіла друге місце та стала срібною призеркою Чемпіонату України.

Зовсім трохи до третього місця у сумі двоборства не вистачило Віталіні Телішевській. Бердичів’янка виборола бронзову медаль Чемпіонату України у ривку.

Дебютували на чемпіонаті й сестри Левандовські – Аріна та Кіра. Кіра стала срібною призеркою, а Аріна посіла четверте місце та принесла 40 очок у скарбничку збірної Житомирської області.

Вероніка Базилівська та Азалія Вигівська показали відмінний результат й за підсумками змагань посіли шості місця, принісши в скарбничку збірної Житомирської області по 28 очок кожна.

Бердичівські спортсменки Каріна Бадасян, Кіра Левандовська, Аріна Левандовська, Каріна Новікова, Віталіна Телішевська, Вероніка Базилівська, Азалія Вигівська та Дар’я Козачук у складі збірної Житомирської області посіли перше загальнокомандне місце. Збірна Житомирської області серед юнаків посіла шосте загальнокомандне місце.

Тренер та спортсмени дякують Збройним Силам України за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях, а також дякують усім, хто допоміг в організації поїздки на Чемпіонат України!