Гарячі новини

Бердичів’янин Ілля Шевченко – бронзовий призер Чемпіонату України з боксу

У селищі Бояни Чернівецької області відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат.

У змаганнях брали участь 274 спортсмени та 81 спортсменка з усіх областей України. Це юнаки та дівчата 2010-2011 років народження.

Місто Бердичів у цих престижних змаганнях представляли двоє боксерів, вихованців ДЮСШ імені Віталія Лонського, підопічних тренерів Валерія Бірюка та Дмитра Процака – Ілля Шевченко (вагова категорія 63 кілограми) та Садяр Рустамов (вагова категорія 44 кілограми).

Садяр Рустамов у першому поєдинку поступився досвідченому спортсмену з Черкаської області Назару Видрику, який за підсумками турніру став призером Чемпіонату України.

Ілля Шевченко у першому раунді достроково переміг Максима Іващенка з Кіровоградської області, у другому поєдинку одноголосним рішенням суддів переміг Дениса Білецького з Львівської області. Суперником бердичівського боксера у півфінальному поєдинку став представник господарів змагань – Герман Бережний з Чернівецької області. Наш земляк поступився у півфінальному бою і став бронзовим призером Чемпіонату України.

У підсумку, представник Чернівецької області у фіналі здобув звання Чемпіона України.