Гарячі новини

Півфіналіст молодіжного Євро зазнав важкої травми в матчі Кубка України за “Полісся”: що сталося

Межі стадіону Олександр Назаренко покидав на ношах.

“Полісся” зіграє у чвертьфіналі Кубка України 2023/24 з футболу. У домашньому матчі середи, 27 вересня, житомиряни здобули вольову перемогу над “Дніпром-1” в серії пенальті.

Господарям вдалося відіграти відставання в один гол лише в компенсований до другого тайму час. На 90+1-й хвилині захисник Богдан Кушніренко результативно зіграв на добиванні та зрівняв рахунок — 1:1.

До переможної серії пенальті, втім, матч не дограв півзахисник молодіжної збірної України Олександр Назаренко. Футболіст вийшов на заміну в другому таймі, але був змушений покинути поле вже в екстратаймі через важку травму.

Що сталося в епізоді з травмою Назаренка?

• На 112-й хвилині півзахисник “Дніпра-1” Володимир Танчик розганяв швидку атаку правим флангом. Наздоганяти суперника кинувся Назаренко.
  • Футболіст “Полісся” спробував вибити м’яча з ніг суперника, але натомість поцілив у газон і зазнав падіння. Водночас нога Назаренка вигнулася неприроднім чином — гравець зазнав потенційно важкої травми.
Назаренко
Момент пошкодження Назаренка
  • Продовжити зустріч Назаренко не зміг — поле півзахисник покидав уже на ношах. З огляду на характер пошкодження, Олександр може залишатися поза грою щонайменше до кінця року.
Назаренко
Назаренко покидає межі стадіону на ношах

Хто такий Олександр Назаренко

• 23-річний півзахисник житомирського “Полісся”.
  • У 2018-2023 роках виступав за “Дніпро-1”, з яким пройшов шлях від Першої ліги до групового раунду Ліги конференцій.
  • Приєднався до “Полісся” влітку 2023 року. За даними Transfermarkt, має з новачком УПЛ чинний контракт до кінця сезону 2027/28.
  • У новому сезоні УПЛ провів шість матчів, відзначився голом та асистом. Чотири рази виходив у стартовому складі “Полісся”.
  • У 2023 році — півфіналіст молодіжного Євро-2023 в складі України. У фінальній частині турніру провів чотири поєдинки та віддав два асисти. Визнавався найкращим гравцем матчу з Іспанією (2:2) в груповому раунді.