Реклама
Суботня інформація

Відключення світла 8 січня: який режим діятиме на Житомирщині

У четвер, 8 січня, на території Житомирської області протягом усієї доби застосовуватимуться заходи з обмеження споживання електроенергії.

Реклама

Як повідомили в Житомиробленерго, відповідні дії запроваджуються згідно з розпорядженням НЕК Укренерго і триватимуть з 00:00 до 23:59.

У компанії наголошують, що протягом дня обсяги та графіки обмежень можуть коригуватися залежно від ситуації в енергосистемі.

Реклама

Енергетики закликають жителів області відповідально ставитися до споживання електроенергії та використовувати її ощадливо, особливо в години, коли світло подається за графіком.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама