Реклама
Гарячі новини

У Житомирській області запроваджено аварійні відключення енергопостачання

Через ракетну атаку росіян по об’єктах енергетичної інфраструктури на Житомирщині запроваджують аварійне відключення електропостачання.

Про це інформує “Житомиробленерго”.

Реклама

“Шановні споживачі області! У зв’язку із загрозою ракетних обстрілів по об’єктах енергетичної інфраструктури України, на Житомирщині застосовуються аварійні відключення енергопостачання!” – йдеться у повідомленні.

Енергетики пояснюють, що це дозволить запобігти масштабним пошкодженням у разі влучання ворожих ракет.

Реклама

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама