Реклама
Україна

У Хмельницькому водій на швидкості влетів у зупинку: троє загиблих. Фото

У Хмельницькому поліцейські зрання затримали нетверезого водія, який в’їхав у зупинку громадського транспорту.

“Водій автівки BMW X6 допустив дотичне зіткнення з автомобілями Skoda Octavia та Mazda, після чого в’їхав у зупинку громадського транспорту”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

У результаті ДТП троє жінок (60, 56 та 53 років), які стояли у той момент на зупинці, від отриманих травм загинули.

Водій перебував за кермом з явними ознаками сп’яніння. Поліцейські затримали його на місці події.

Реклама

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Санкція статті передбачає від 7 до 12 років ув’язнення.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама