Реклама
Гарячі новини

У Гришківцях на кінцевій зупинці збили 82-річну жінку

У селищі Гришківці Бердичівського району сьогодні сталася дорожньо-транспортна пригода — на кінцевій зупинці громадського транспорту збили літню жінку.

Реклама

 Постраждалій — 82 роки, вона погано бачить, що, ймовірно, стало однією з причин інциденту. На щастя, бабуся залишилася живою.

На місце події викликали швидку допомогу та правоохоронців. Інформація про стан здоров’я жінки уточнюється. Причини та обставини аварії наразі з’ясовуються.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама