Жителі Пулин уже третій день страждають через відсутність газопостачання.
Реклама
Попри численні звернення, відповідних дій від місцевої влади та аварійної газової служби немає.
Мешканці нарікають, що хоча квитанції про проведення технічного обслуговування газової мережі надходять регулярно, насправді жодних робіт не виконували.
Реклама
«Чи це всім байдуже, чи у нас немає керівництва в селищі? Чи немає аварійної газової служби? Люди третій день без газу, а всім фіолетово», — звертається до влади Вадим Вікторович, мешканець Пулин.
Громада наполягає на терміновому вирішенні проблеми та вимагає прозорості у роботі відповідних служб.
Реклама












