Реклама
Україна

Штам “Омікрон” вперше виявили в Україні

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у Facebook.

Реклама

“Вночі в Центрі громадського здоров’я України за результатами повногеномного секвенування виявлено штам Omicron (B.1.1.529-like).

Особа, яка виявилась інфікованою цим штамом коронавірусу, повернулася з Об’єднаних Арабських Еміратів, де мала контакт з хворими на Covid-19. Пацієнт продовжує перебувати на лікуванні”.

Реклама

За словами Ляшка, зараз проводиться епідеміологічне розслідування вказаного випадку і додаткове обстеження контактних осіб.

Міністр закликав вакцинуватися, дотримуватися протиепідемічних правил і уникати поїздок у регіони, де циркуляція штаму “Омікрон” домінує.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама