Гарячі новиниСпорт

“Полісся” поступилося “Олімпії” в дебютному матчі відбору Ліги конференцій

Гра-відповідь між командами відбудеться 1 серпня.

“Полісся” з поразки стартувало у кваліфікації дебютного розіграшу Ліги конференцій — 0:2 у виїзному матчі зі словенською “Олімпією”.

Житомирський колектив уперше в історії відібрався до єврокубків з п’ятого місця УПЛ 2023/24. У міжсезоння команда змінила головного тренера — матч у Любляні відтак ставав ще й офіційним дебютом на посаді для Імада Ашура.

Як пройшов матч?

• Єдиного удару в площину за перший тайм гості завдали ще на дев’ятій хвилині. Едуард Сарапій намагався довершити розіграш штрафного, але від нього м’яч відскочив у руки голкіперу.
  • “Олімпія” відкрила рахунок на 55-й хвилині. Удар австрійця Рауля Флоруца намагалися заблокувати двоє захисників “Полісся”, але м’яч пройшов поміж ними й залетів у правий від Євгена Волинця кут.
  • Перед пропущеним голом за житомирців гостро пробивав Олександр Назаренко — не переграв голкіпера. Мав вінгер і кілька потенційно небезпечних проходів лівим флангом, але до ударів по воротах справа не доходила.
  • Крапку в матчі поставив португалець Діогу Пінту, який вийшов на заміну і без перешкод пробив із центру штрафної зони в компенсований час — 2:0 на користь “Олімпії”.

Ліга конференцій. 2-й відбірковий раунд. Перший матч

“Олімпія” — “Полісся” 2:0

Гол: Флоруц, 55, Пінту, 90+2

Що відомо?

• Домашній для “Полісся” матч-відповідь у польському Глівіце команди проведуть у четвер, 1 серпня.
  • “Полісся” залишилося єдиним представником України у відборі Ліги конференцій після того, як “Дніпро-1” знявся зі змагань перед сезоном 2024/25.
  • З українських клубів на міжнародній арені вже стартувало “Динамо”, що в другому раунді відбору Ліги чемпіонів розгромило сербський “Партизан” (6:2).