Реклама
Суботня інформація

Під час ліквідації пожежі в місті Житомирської області з багатоповерхівки рятувальники вивели жінку та чоловіка

У Коростені під час гасіння пожежі у квартирі п’ятиповерхівки врятовано дві особи.

Про це 11 травня повідомили в пресслужбі ДСНС України в Житомирській області.

Реклама

Подія сталася вчора ввечері близько 23 години. В помешканні спостерігалось задимлення, тому вогнеборцям довелось одягати апарати для захисту органів зору та дихання. В кімнаті на ліжку вони виявили чоловіка та жінку й відразу вивели їх на свіже повітря. З ознаками отруєння продуктами горіння медики госпіталізували їх.

Силами рятувальників пожежу ліквідовано за 30 хвилин. Вогнем пошкоджено лише 2 кв.м підлоги та оздоблення стін.

Реклама

Всі обставини наразі  встановлюються фахівцями.

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама