У Житомирській області 53-річного чоловіка визнали винним у систематичному психологічному насильстві над колишньою дружиною. Він ображав її нецензурними словами, принижував, погрожував і залякував, що призвело до серйозних психологічних страждань потерпілої.
Суд першої інстанції призначив чоловікові 1 рік обмеження волі з випробувальним строком на 1 рік, але без обмежувальних заходів.
Проте Житомирський апеляційний суд задовольнив скаргу ювенальних прокурорів і ухвалив нове рішення: разом із покаранням засудженого зобов’язали пройти тримісячну програму для кривдників.
За інформацією обласної прокуратури, такі програми вже діють у 64 громадах Житомирщини, ще у двох — готуються до запуску. Вони покликані допомогти у профілактиці домашнього насильства та зменшити ризик його повторення.












