Реклама
Гарячі новини

На Великдень влада просить бути обачними та дотримуватися комендантської години

Мерія просить житомирян упродовж Великодня дотримуватися комендантської години та бути обережними.

Про це інформує Житомирська міська рада:

Реклама

“Громадо! Дотримуйтеся заходів особистої та громадської безпеки упродовж Великодніх свят Великдень другий рік поспіль в Україні проходить в умовах воєнного стану. Тож, не порушуємо норм чинного законодавства, дотримуємось комендантської години, не забуваємо про документи, що засвідчують особу“, – йдеться в повідомленні.

Служба безпеки України закликає громадян повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які можуть влаштовувати провокації чи становити потенційну загрозу.

Реклама

Слідкуйте за нашими новинами в Телеграм-каналі Субота Онлайн

Реклама

Схожі матеріали

Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама