Гарячі новини

Кращі тренери Житомира оримали щорічну відзнаку

Житомирських тренерів нагородили преміями та дипломами виконавчого комітету Житомирської міської ради за високі досягнення  у галузі фізичної культури і спорту, підняття  авторитету міста  Житомира на спортивній арені. Вручення нагород відбулося в пресцентрі міської ради.

 

Наставників  житомирських спортсменів – переможців та призерів змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів привітала заступниця міського голови Марія Місюрова.

 

«Ви є взірцем самовідданості, яку  передаєте своїм вихованцям, і завдяки чому ми сьогодні вже маємо не одне покоління славетних спортивних імен. Наснаги вам та успіхів у подальшій тренерській діяльності», – сказала Марія Місюрова.

 

Найкращими тренерами міста 2021 року стали 49 тренерів, зокрема 19 тренерів з олімпійських видів спорту, 28 тренерів неолімпійських видів спорту та 2 тренери серед осіб з інвалідністю.

 

Серед олімпійських видів спорту:

 

Мазепа Іван Юрійович
стрільба з лука
Хомутовська Ольга – чемпіонка України зі стрільби з лука серед юніорів
Мельник Віталій
бокс
Сезько Анна – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу
Дворнін Сергій
бокс
Возний Іван – чемпіон України з боксу серед учнів
Пашков Дмитро
бокс
Сахневич Максим та Семенюк Даниїл – призери чемпіонату України з боксу серед учнів
Дорошук Іван Іванович
велоспорт
Ноздрачова Наталія – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці
Столяр Михайло Григорович
велоспорт
Цибульська Марина – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці
Ледньова Алла Євгеніївна
л/а
Лампіцький Кирило – Чемпіон України серед юнаків з бігу на 60 м з/б та 110 м з/б
Чернов Андрій Іванович
л/а
Поліщук Олексій – ІІ місце  на Чемпіонаті України з л/а серед юнаків (с/х 10 км)
Євсєєва Інна Миколаївна
л/а
Жданюк Дарія – І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики  серед юніорів, (біг 4х400м)
Малівський Анатолій Анатолійович
л/а
Білорус Олексій – ІІ м. на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (с/х)
Зінченко Анатолій Миколайович
л/а
Руденко Олександра – І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики  серед юніорів, (біг 4х200м)
Єдинач Сергій Миколайович
л/а
Прокопенко Софія – ІІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики  серед юніорів, (біг 4х400м)
Котвицький Леонід Болеславович
триатлон
Яненко Олександр – ІІІ м на чемпіонаті України з триатлону серед юніорів
Тищенко Віталій Анатолійович
сучасне п’ятиборство
Ковальова Ольга ІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 17 років
Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна
сучасне п’ятиборство
Кушнір Дарія – І м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 13 років
Вигівський Олександр Пилипович
сучасне п’ятиборство
Борчукова Катерина – ІІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юніорів
Дмитренко Сергій Григорович
дзюдо
Слободенюк Аліна – І м. кубку України з дзюдо
Соколовська Аліна Анатоліївна
дзюдо
Селівестрова Софія та Стоцька Маргарита – призери гімназіади України з дзюдо
Кравченко Вадим Семенович
волейбол
срібні призери чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд (І ліга)
Серед неолімпійських видів спорту:

 

Долгіх Анастасія Андріївна
спортивна аеробіка
Стельмашова Анастасія, Березюк Валерія, Демчук Діана – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Сушинська Ілона Юріївна
спортивна аеробіка
Тімченко Анна – чемпіонка України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Мохорт Олександра Олексіївна
спортивна аеробіка
Шейко Ніколь, Денисенко Катерина, Фесько Дар’я – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Мохорт Лариса Валеріївна
спортивна аеробіка
Мохорт Олександра – срібна призерка чемпіонату світу зі спортивної аеробіки
Жуковська Маргарита Олексіївна
спортивна аеробіка
Блохіна Марія, Новик Анжеліка – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Овсієнко Юрій Олександрович
козацький двобій
Стеблецький Назар – ІІ місце на чемпіонаті України з козацького двобою
Петрик Руслан Володимирович
айкідо
Петрик Антоніна – переможниця Кубку України з айкідо
Романчук Віктор Миколайович
гирьовий спорт
Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Пронтенко Василь Віталійович
гирьовий спорт
Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Пронтенко Костянтин Віталійович
гирьовий спорт
Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Шанюк Борис Опанасович
гирьовий спорт
Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Дротенко Олександр Леонідович
таеквондо
Гринько Давид, Гусєва Катерина чемпіони України з таеквон-до ІТФ
Ісакова Тетяна Леонідівна
спортивна аеробіка
Шелест Ілона – ІІ м на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки
Томашевська Вікторія Анатоліївна
спортивна аеробіка
Переможці та призери чемпіонатів України зі спортивної аеробіки
Гопанчук Вячеслав Анатолійович
Кікбоксинг WAKO
Мельник Артем – володар кубку Європи з кікбоксингу
Кузьменко Анатолій Вікторович
карате традиційне
Панійван Кирило та Чабаненко Іван – призери чемпіонатів України з традиційного карате
Джунь Едуард Леонідович
карате традиційне
Кузьменко Анатолій – І м  на чемпіонаті України з традиційного карате
Кудряшова Тетяна Володимирівна
самбо
Сідловський Михайло – 3 місце на чемпіонаті України з самбо (кадети)
Голуб Вадим Юрійович
самбо
Чугайнова Дар’я – ІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо
Парфенюк Наталія Геннадіївна
самбо
Пронь Анастасія – І м. Чемпіонат України з боротьби самбо (дівчата)
Рудницький Максим Леонідович
самбо
Бабіч Владислав – І м. Чемпіонат України з пляжного самбо (юнаки)
Чернокоз Ольга Василівна
самбо
Чернокоз Марія – ІІІ м. Чемпіонат України з самбо (юніорки)
Кумечко Олена Миколаївна
самбо
Проценко Анна-Марія –
ІІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо
Баленков Андрій Олександрович
пауерліфтинг
Колеснікова Ірина – І м Чемпіонат України (одна у категорії, виконала ІІІ р.)
Гресь Марина Ярославівна
Веслування на човнах Дракон
Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»
Мороз Дмитро Михайлович
Веслування на човнах Дракон
Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»
Бардашевський Юрій Валерійович
Веслування на човнах Дракон
І м. чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» (D-12, 200м.)
Думанський Ярослав Нестерович
шахи
Петренко Марина – ІІ м. чемпіонат України з шахів серед дівчат до 12 років
Серед осіб з інвалідністю:

 

Яблонська Алла Микол
плавання
Призери Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» (плавання)
Будзінський Роман Леонідович
волейбол
Прокопчук Аліна –
І м. Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» (волейбол)

Схожі матеріали