Реклама
Суботня інформація

Дві житомирянки втратили 140 тис. грн через дзвінки «служби безпеки банку»

Телефонує «служба безпеки банку»: житомирські поліцейські застерігають громадян від поширеної шахрайської схеми.

Про це 2 червня повідомило Житомирське районне управління поліції №1.

Реклама

«На екрані висвітився невідомий номер, а співрозмовник назвався працівником фінансової установи? Не поспішайте довіряти його словам та виконувати всі інструкції. Це може бути чергова шахрайська схема. Упродовж минулого тижня до поліції звернулися дві житомирянки з повідомленнями про спустошення фінансових рахунків. Загальна сума завданих їм збитків сягнула 140 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Жінки розповіли, що перед зникненням коштів їм телефонували невідомі, які назвалися працівниками банку. Співрозмовники повідомляли про нібито спроби зняття коштів з їх банківських рахунків. Щоб припинити несанкціоновані втручання, необхідно було переказувати всі заощадження на так звані «резервні» рахунки. Довірившись співрозмовникам, жінки виконували всі їхні вказівки та втратили свої заощадження.

Реклама

Нині правоохоронці встановлюють причетних до правопорушень. Правова кваліфікація вказаних подій – ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Реклама

Схожі матеріали

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Реклама

Популярні новини

Реклама
Реклама