У вихідний день, 22 березня, жителі Коростенської ОТГ перекривали трасу Київ-Ковель.
Люди ходили пішохідним переходом, – пише сайт Коростень.today.
Реклама
Рух транспорту на автодорозі був ускладнений.
В руках жителі села Грозине тримали плакати: “Шановні водії, вибачте за незручності. Акція протесту триватиме 30 хв”, “Москаленку – ганьба”, “Депутатам ОПЗЖ – ганьба!”, “Ні львівському сміттю”.
Реклама
Крім цього жителі Коростенської ОТГ зазначили, що не готові йди на поступки влади та не хочуть поблизу своїх домівок бачити гори сміття.
На місці події знаходились правоохоронці.

Реклама


Реклама

Реклама











