Суботня інформація

Житомирський дзюдоїст здобув “бронзу” на чемпіонаті світу та виборов право на участь у Дефолімпійських іграх

Представник Житомирщини Лука Нетяга здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу із дзюдо серед спортсменів із порушенням слуху. Змагання відбувалися у місті Туркестан (Казахстан) із 10 по 15 квітня 2024 року.

Про це розповів керівник Житомирський регіонального центру фізкультури та спорту для осіб із інвалідністю “Інваспорт” Юрій Панасюк.

За його словами, Лука Нетяга на змаганнях боровся у ваговій категорії до 90 кілограмів.

“Наш житомирський спортсмен Заслужений майстер спорту України Лука Нетяга виступав в особистій першості. На жаль, у першій сутичці він зазнав поразки від казахського спортсмена. А далі здобув три перемоги та став третім у рейтингу. На вирішальному етапі його суперниками були спортсмени із Індії, Кореї та Киргизстану”, — сказав Юрій Панасюк.

У підсумку це друга нагорода спортсмена на чемпіонатах світу. На попередньому чемпіонаті він був дворазовим чемпіоном.

Зі слів керівника центру “Інваспорт”, разом із нагородою світової першості Лука Нетяга здобув ліцензію на участь у Дефолімпійських іграх, які відбудуться в Японії у 2025 році.