Гарячі новини

Житомирське «Полісся» на виїзді обіграло ФК «Агробізнес» з рахунком 0:2

23-го серпня житомирська футбольна команда «Полісся» грали проти ФК «Агробізнес» на полі суперника у Волочиську. Грати почали доволі активно, та рахунок у зустрічі влучним пострілом зі штрафного відкрив Денис Янаков на 38 хвилині.

З результатом 0:1 команди пішли на перерву, та після неї «Агробізнес» активно атакував і житомирянам довелось відпрацьовувати в обороні. Доволі непогано показали себе гравці і з U19, котрі також взяли участь у матчі.

Відігратися ФК «Агробізнес» так і не зміг, а житомиряни подвоїли свій результат на 82 хвилині. Автором голу став Пилип Будківський. Тож, хоч і з перемогою, але гра, за словами «вовків», видалася напруженою.

Турнір, говорять житомиряни, для них не другорядний, тож завдання виграти залишається. Обігравши «Агробізнес» «Полісся» вийшло в 1/8 Кубка України.